KB-1099 Ca. 21800 kg UPAT ASTA M20 x 260 fvz

Nieuw, 59 pallets ankers voor beton, verpakt per 5 stuks / 116 pak per pallet
Voorraad nr : KB-1099
Merk : UPAT
Type : ASTA M20 x 260fvz ( Hot dip galvanized)
Bouwjaar : Unused
Afmetingen LxBxH (mm) : 59 EUR pallets
Aanstal stuks in voorraad : 59 EUR pallets x 116 packages x 5 pcs
Gewicht (Kg) ca : 21800 netto
Land van herkomst : EU
Kwaliteit : 1st choice material
Opmerkingen : Unused material, original packages

Prijs per kg (ex BTW) : € 0,55
Download Productinformatie
Informatie aanvragen